Auto vykouzlí smích na rtech


Auto vÅ¡em kouzlí smích na rtech. UrÄitÄ› to také tak máte jako já, protože já popravdÄ›, když vím, že mám auto pÅ™ed domem a vím, že si můžu kamkoliv a kdykoliv odjet, tak vždycky se mi vykouzlí můj úsmÄ›v na rtech. NÄ›kdo si prostÄ› Å™ekne, že jsem se možná i zbláznila, protože usmívat se jenom díky tomu, že máte auto, je takové divné, ale opravdu to divné není, protože vždycky já z toho mám takovou radost, když vím, že si můžu jít sednout do auta a můžu si prostÄ› nÄ›kam zajet, a mnÄ› to potěší a prostÄ› se nad tím až usmívám, protože auto mÄ› dÄ›lá a každého ÄlovÄ›ka víc radostnÄ›jšího, spokojenÄ›jšího.

Auto

ÄŒlovÄ›k je i víc pozitivnÄ› naladÄ›n, a právÄ› od toho je i to auto, protože tohle nám auto vÅ¡echno dává. Ale popravdÄ›, jako už jsem prostÄ› říkala, ÄlovÄ›k si myslí, že jsem se zbláznila, ale nezbláznila. Protože opravdu, ono to i funguje, zkuste nÄ›kdy prostÄ› jít do auta a uvidíte, že aniž byste si to uvÄ›domili, tak prostÄ› se vám ten úsmÄ›v na rtech objeví. Protože opravdu to auto je velice kouzelné a prostÄ› víte hlavnÄ›, že se nÄ›kam dopravíte, a je to úplnÄ› super, protože nemusíte na nikoho Äekat, na nikoho se spoléhat, ale spoléháte sami na sebe, a z toho prostÄ› máte tu nejvÄ›tší radost v životÄ›, taková radost ÄlovÄ›ka je opravdu velice důležitá.

Nohy

A hlavnÄ› je také důležité mít to auto pÅ™ed domem, protože když to auto budete mít pÅ™ed domem, tak opravdu budete mít tu velkou radost, a opravdu to udÄ›lá ten krásný úsmÄ›v na rtech, který prostÄ› je pro život důležitý, a opravdu pro celkový lidský organismus, protože úsmÄ›v opravdu dÄ›lá velké divy, aniž byste si to uvÄ›domovali. Takže, jak pořád říkám, důležité je se pořád usmívat a usmívat, protože uvidíte, že se smíchem v životÄ› hodnÄ› daleko dojdete. Pokud si myslíte, že ne, tak jste na omylu, protože opravdu smích dÄ›lá ÄlovÄ›ka spokojenÄ›jším. A věřte, že spokojenÄ›jší budete, ale staÄí, když tomu prostÄ› pořádnÄ› uvěříte, protože smích opravdu je v životÄ› nejdůležitÄ›jší. Smích ale udÄ›lá prostÄ› cokoliv, ale my prostÄ›, když máme to auto pÅ™ed domem, tak ten smích máme dvojnásobnÄ› vÄ›tší.