Bez podprsenky

Jaké máte ráda oblečení?
Moderní žena si nosí co chce. Samozřejmě dodržuje základní pravidla slušného chování a na slavnostní https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/tak-prisahame-slavnostni-vojenska-prisaha-zaznela-netradicne-z-brnenskeho_1710271257_mis společenskou událost si neobleče potrhané džíny a průhledný top, ale jinak si nosí co se jí líbí. To ale celé řadě žen dělá problémy. Je to dáno tím že se stydí. Stydí se za své tělo a stydí se za to že když si nevezmou podprsenku, všichni to hned poznají. Chtějí nosit i výstřední oblečení ale bojí se reakce okolí. Nejsme tu ale tak dlouho abychom se měli řídit tím, co si o našem oblečení myslí lidé okolo nás.

sexy šaty

Mnoho dámského oblečení má vyzývavé střihy. Dekolt hluboký tak, že nenechá v klidu nejen muže ale i ženy, jemná látka která už z dálky dává všem najevo že pod halenkou nemáte podprsenku a holá záda na večerní róbě, u které je také všem jasné, že pod ní nic nemáte. Proč by se takové oblečení pro ženy šilo, kdyby mělo zůstat v obchodech a na ramínkách? Pokud si ho koupíte a jste odhodlaná jej alespoň někdy vzít ven, nebraňte se tomu. Jde to i bez podprsenky, jen je potřeba vědět co se dá místo ní použít.

žena podprsenka

Pokud se stydíte chodit ven bez podprsenky protože vaše poprsí není dokonalé, můžete si koupit pásky na prsa. Fungují jednoduše – nalepíte je na místa, kde by jinak byla podprsenka. Díky tomu budou prsa držet i bez ní. Budou je držet pásky, které nejsou pod oblečením vidět. Takže si budete moct dovolit i šaty, pod které se podprsenka nosit stejně nedá, protože vyčuhující podprsenka je ještě větší trapas než prosvítající bradavky. A co se bradavek týče – ty si můžete přelepit nálepkami, které zaručí, že nebudou vidět vůbec. Nebudete se muset stydět ani bát nevhodných pohledů všech lidí okolo. Užívejte si svoje oblečení naplno a nenechte si od ostatních diktovat co máte mít na sobě. Můžete nosit i věci které jste dosud jen nosit chtěla, teď už víte co dělat.