Co do výbavy pro miminko?

I když zatím třeba dítě nemá, určit vám neuniklo množství reklam cílících právě na rodiny s malými dětmi. Už dříve se říkalo že na dětech se vydělává nejlíp a je to bohužel pravda. Krásné hračky, dokonale zařízené pokojíčky podle posledních trendů, krásné značkové oblečení v moderních barvách a v neposlední řadě designové kočárky jsou pro většinu rodičů velkým lákadlem. Hlavně maminky chtějí mí pro svoje děti všechno krásné, ovšem je potřeba počítat s opravdu vysokými výdaji.

modrý kočárek

Záleží co kupujete
Někdo se spokojí s věcmi z druhé ruky, protože i tímto způsobem lze sehnat krásné vědci, někdy i nové, za zlomek původní ceny. Věřte tomu že vaše miminko neocení luxusní lampičku za tisíce korun ani značkové body za několik stovek. Dítěti je to jedno, a tak je na rodičích aby sami zjistili co pro své dítě potřebují a co je zbytečnost za hodně peněz. Jedním z velkých lákadel jsou kočárky. Na trhu je mnoho výrobců, kteří nabízí krásné kočárky v oku lahodících barvách.

tmavý kočárek

Jak kočárek vybrat?
I kočárek lze koupit použitý, ale tady téměř 100 % rodičů dává přednost novému kočárku. Pokud se s kočárkem hodně manipuluje, může mít spoustu oděrek na konstrukci, což rodiče nechtějí. A tak vybírají kočárek nový. Někdo si spíše sedne k internetu a doma se v klidu podívá na to co se dá aktuálně sehnat. Je ale důležité abyste si kočárek šli osobně vyzkoušet. Hluboký kočárek bude vaše miminko provázet zhruba první rok života, a až bude samo sedět, přejde do sportovní verze. U nákupu prvního kočárku mějte na paměti že je potřeba vybrat dostatečně velkou korbu, aby se do ní vešlo i se zimním fusakem. Vždy si kočárek zkuste složit i rozložit, podívejte se jak se ovládá a jaké příslušenství je k němu v ceně. Jedině tak vyberete kočárek který vám bude vyhovovat, protože s ním budete trávit poměrně velké množství času.