Máte rádi vodní dýmku?


Vodní dýmky zná asi každý. Hodně se využívají v zahraničí, zejména v Egyptě nebo Emirátech. Jde o zařízení, které se skládá z vázy, hadice a korunky. Ke kouření dýmky je potřeba voda, rozžhavené uhlíky a samozřejmě nějaká dobrá tabáková směs. I když si mnozí lidé myslí že jde o zdravé kouření, stále je to tabák, takže nelze říct, že by kouření vodní dýmky nemělo svoje zdravotní rizika. Není proto vhodná pro nezletilé, které můžeme často vídat v tzv. shisha barech, které poslední roky rostou jako houby po dešti.

vodní dýmka

Dát si dobrou dýmku můžete téměř v každém okresním městě, kde je nějaký bar. Zkušený personál vám připraví dýmku podle vašeho přání. Můžete si vychutnat běžnou dýmku, ale také občas natrefíte na něco speciálního, jako je třeba ananasová hlava, což dodá tabáku ještě lepší chuť. V barech si dáte lepší tabák, je ale nutné počítat s trochu vyšší cenou. Pokud si raději chcete dopřát tento zážitek v klidu doma nebo třeba večer na chatě, budete potřebovat svou vlastní dýmku.

Všechny značky vodnic https://www.shisharium.cz/znacka/, jak se těmto dýmkám říká, najdete u nás. Jsme specializovaný obchod, kde najdete nejen samotné vodní dýmky, ale i veškeré příslušenství, tabáky a uhlíky. Pokud chcete začít s kouřením vodní dýmky, u nás najdete všechno. V nabídce máme prémiové značky, ale i běžné výrobce, kteří nabízí velice dobrý poměr ceny, výkonu a kvality.

hookah korunka

Co si vychutnat?
Vodní dýmka je náhražka běžných cigaret, které jsou podle mnoha průzkumů daleko horší než občasné kouření vodní dýmky. Kouření dýmky je považováno za jistý rituál, který by se měl alespoň trochu dodržet. Není to jen o tom kouřit tabák, ale o prožitku a o tom si to užít třeba s partnerem nebo přáteli. Vychutnejte si tabák s příchutí, který můžete mít i jako ledovou variantu. Nepřehánějte to ale, pokud nejste zvyklí, mohli byste si dát příliš velké množství tabáku, a mohla by vás bolet hlava.