Moje technika

Vždycky jsem si říkala, že se člověk bez techniky vůbec neobejde. Protože jsem byla velice překvapená, když mi moje máma sama od sebe řekla, že by doma už žádný počítač nechtěla. Protože moje máma mi řekla, že jí akorát jenom zkracuje volný čas. Ze začátku jsem to tedy moc nepochopila, proto jsem se své mámy zeptala blíže, co to znamená, když jí počítač bere čas. A ona mi sama řekla, že tuto techniku doma nikdy nechtěla. Jenomže si to ale pořídila kvůli tomu, protože můj mladší bratr tohle potřeboval do školy. Já sice chápu moji mámu, že není vůbec zvyklá tady na tuto techniku, ale zase musí brát v potaz to, že jsou lidé, kteří tohle prostě potřebují do školy anebo už je to tak moderní, že to chtějí pro svůj volný čas.

Denně pracuji online.

Na tomhle se prostě nic nezmění a nejde už s tím nic dělat. Já si myslím, že když je dvacáté první století a technika je dopředu, že by to každý měl chápat a brát věci takové, jaké jsou. A že technika bere čas? To sice ano, ale je to přece každého věc. jaké si to uděláš, takové to máš. Každý člověk si žije tak, jak si to zařídí. Proto jsem si řekla, že kdybych já měla nějaké technické věci, které doma nikdo jiný nemá, tak budu opravdu nadšená. Protože já jsem takový technický typ a moc ráda uvítám doma novou a zajímavou techniku. Já mám dokonce také doma chytrého asistenta.

Techniku mám ráda.

Znáte ho vůbec? Anebo takové žárovky, které ovládám plesknutím anebo také přes mobilní telefon, což se mi moc líbí, je to vážně zábava, protože takhle když jdu potom večer domů, tak si mohu dálkově zapnout světlo a nebát se tak najít domů. Technika mě baví a klidně bych se i přiznala, že jsem závislá na technice, která mi velice usnadňuje život. A také bych ještě chtěla zmínit, že opravdu není na snadné to, že by se měl člověk odsuzovat jenom kvůli tomu, že denně hraje počítačové hry nebo něco podobného. Každý jsme nějaký a každý doma máme něco technického rázu.