Problémy se spánkem?


Kvalitní vánek je pro naše zdraví zcela klíčový. Pokud dlouhodobě nespíte dobře, odrazí se to na vašem vzhledu i zdravotním stavu. Nespavost a nebo nemožnost hned usnout jsou problémy, které mají velký vliv i na naši psychiku. Každý chce zalehnout do postele a spát během chvilky, ale vzhledem k některým zaměstnáním a životnímu stylu to ne vždycky je u všech možné.

Problémové směny
Noční směny jsou pro člověka naprosto nepřirozené a pokud to není nezbytně nutné, neměly by se dělat. Bohužel zaměstnavatelé na to mají jiný názor a k nočním směnám je nutí především zisk, protože logicky během třísměnného provozu se toho vyrobí víc. Bohužel lidé noční směny po mnoha a moha letech odnáší po zdravotní stránce. Prostě nemohou usnout. Mají přetočený biorytmus a jejich tělo jim usnout nedovolí. Problém s usínám mají hlavně lidé ve středních letech a v důchodu.

bylinný čaj

Ordinace lékařů plní právě pacienti s problematickým spánkem. Existují různé léky na předpis, které vám sice pomohou usnout, ale jsou velice návykové, a proto se jejich užívání dlouhodobě nedoporučuje. Mnohem lepší je užívat alespoň občas přírodní produkty, které vám se spánkem mohou významnou měrou pomoct. Ideální je čaj na spaní darka-shop.cz, který obsahuje bylinky, které na spánek používaly už generace před námi.

spící žena

Dopřát si můžete i velice lahodné směsi, které obsahují navíc třeba ovoce. Než začnete některý z čajů pít, rozhodně se podívejte zda neobsahuje směs něco, co vy osobně nesmíte užívat. Tak jako léky, ani bylinky nejsou bez dalšího vhodné pro všechny, a raději se ujistěte zda pro vás čaj není rizikem.

Čaje na spaní patří mezi nejoblíbenější pomocníky, kteří člověku pomohou snáze usnout a spát až do rána. Je lepší je pít dlouhodobě a dodržovat pitný režim, tak jako u pití kteréhokoliv čaje. Dejte sbohem bezesným nocím probdělých až do rána.