Voda jako u moře

Sůl do bazénu chlorito.cz bývá velmi často využívána k chloraci vody s pomocí salinizační jednotky. Jde o dezinfekci vody vhodné pro lidi s citlivější pokožkou, která špatně reaguje na chlor. Díky procesu probíhajícímu v salinizační jednotce se tento materiál mění v přípravek pro údržbu kvalitní bazénové vody a odstraňuje z vody všechny nežádoucí bakterie a mikroby stejně jako chlor, ale bez jeho chemického zápachu či jiných vlastností tohoto prvku, které by jakkoliv měnily vlastnosti vody. Právě proto bývá tento skvělý a kvalitní a spolehlivý materiál tak často využíván k ošetření vody. Ovšem nesmíte zapomínat, že použití salinizační jednotky samovolně zvyšuje PH vody, a proto je důležité pravidelně kontrolovat PH vody a dodávat do vody dostatečné množství přípravku pro snížení PH vody.

balon na vodě

V nabídce přípravků pro ošetření vody najdete kromě běžné bazénové soli, také mořskou sůl, kterou můžete využít jak v salinizační jednotce pro dezinfekci vody, tak také pro vytvoření tak zvaných solných koupelí, které jsou velmi prospěšné pokožce plavců, kteří trpí různými kožními problémy. Prostě a jednoduše si můžete ve svém bazénu vytvořit takové malé moře. Už nemusíte za mořem cestovat tisíce kilometrů, protože si jeho léčivé účinky můžete vychutnávat ve svém zahradním koupání.

děti v bazénu

Jak již bylo zmíněno, nesmíte ovšem zapomínat, že se při použití tohoto materiálu zvyšuje hodnota PH vody, a navíc může působit korozivně na některé části Vašeho koupání, a proto je při použití soli důležité ještě častěji provádět kontrolu kvality vody za pomocí testeru a sledovat hodnoty PH vody. Je dobré mít v zásobě přípravek pro snížení PH vody. Pak už si můžete bez starostí užívat svého malého soukromého moře na Vaší vlastní zahradě. Vaše malé soukromé moře Vám budou závidět i sousedé. Proto využijte této skvělé možnosti a užívejte so vodních radovánek po celou letní sezónu.