Joytech Exceed D19 potěší začátečníky i pokročilé

Elektronických cigaret je na trhu celá řada. Jste začátečník a hledáte nějakou jednoduchou elektronickou cigaretu, na které byste mohli začít? Pak vyzkoušejte Joytech exceed d19. Tato elektronická cigareta je vhodná jak pro začátečníky, tak zkušené vapery. Její kouzlo spočívá v její jednoduchosti. Cigareta se skládá z baterie a clearomizéru. Je velmi, snadná na údržbu, jelikož plnící část jde celá rozšroubovat na části a můžete ji tedy kdykoliv vyčistit a udržovat ji v co nejlepší kondici. Pokud se čištění bojíte, není proč. Na internetu najdete spoustu návodů, krok po kroku, jak udržovat vaši elektronickou cigaretu.

kouření

Doporučujeme k tomu třeba Youtube, kde máte i podrobný videonávod. Exceed D19 se plní tak, že odšroubujete vrchní část hlavice a plníte liquid přímo do clearomizéru. Jde tedy o velmi snadný způsob plnění. Díky průhledné horní části navíc vidíte, kolik liquidu vám ještě zbývá. Celkový objem plnící části je 2 mililitry, z jedné lahvičky, která má obvykle 10 ml naplníte tedy cigaretu hned pětkrát. Cigareta má velmi elegantní vzhled, je lehká a vleze se vám skutečně kamkoliv. Zúžená horní část náustku je při vapování velmi pohodlná. Je dostupná v několika barevných provedeních, přičemž klade stále důraz na eleganci.

kouř

Cigaretu si můžete zakoupit například v černé nebo stříbrné barvě. Tento model má velmi jednoduché nabíjení pomocí USB. Zvládnete ho tedy nabít prakticky kdekoliv, i pokud nemáte po ruce přímo nabíječku. Jednoduše zapojíte USB třeba do notebooku a během chvilky máte svou cigaretu plně nabitou. Exceed D19 má v sobě zabudovaný chytrý šetřič baterie. Pokud baterie dochází, začne se postupně snižovat výkon cigarety, aby došlo k úspoře energie. Dál si ji tedy můžete vychutnávat, i když s menším tahem. Na druhou stranu, zajistí vám to delší výdrž baterie, než se dostanete k možnosti ji nabít.