Pěkné bydlení


V dneÅ¡ní dobÄ› lidé chtÄ›jí bydlet tak, aby se jim tam líbilo. Proto jsem si Å™ekla, že bych to také nebyla já, abych si nepřála takové bydlení, kde bych se cítila opravdu skvÄ›le, je opravdu hodnÄ› možností, jak ÄlovÄ›k může bydlet, jestli chce bydlet v bytÄ›, anebo ve velkém domÄ›, jenomže byt a dům, tak to je opravdu veliký rozdíl. Jsou samozÅ™ejmÄ› lidé, kteří dávají pÅ™ednost bydlení v bytÄ›, že prý je to velice nenároÄné, protože když bydlíte v bytÄ›, tak se nemusíte starat o to, jestli vám tÅ™eba teÄe do stÅ™echy anebo, jestli se vám tÅ™eba nÄ›co propadá, jestli máte nÄ›co rozbité a tak podobnÄ›. Jenomže když bydlíte ve vlastním domÄ› nÄ›kde na vesnici a rozbije se vám stÅ™echa nebo nÄ›co podobného.

Každý chce bydlet tak, jak se mu to líbí.

Tak to samozřejmě musíte řešit vy. Musí to řešit majitel toho domu. Hele, když máte nájem v bytě, tak se samozřejmě skoro o nic nemusíte starat. Je logické, že když se vám třeba ucpe odpadní trubka nebo dřez a tak podobně, tak tohle si vlastně vyřešíte sami. Za tohle vlastně můžete vy, že se vám to ucpalo a nemůže to majitel bytu, který třeba například bydlí i v jiném městě, než kde pronajímá váš byt. Proto je skvělé, že když si lidé uvědomí, kde a jak chtějí bydlet. Byt a dům je opravdu hodně skvělou volbou, jak bydlet. Samozřejmě, že někdy lidé také bydlí na chatě anebo na chalupě. Tohle chápu, protože je to velice v poslední době moderní. Nevím jak vy, ale já osobně bych nechtěla bydlet v chatě ani v chalupě.

A jak chcete bydlet vy?

Mě by se tam nelíbilo. Mám ráda veliké domy na vesnici a také mě to těší. A jsem ráda, že právě já jsem s partnerem a s dětmi našla opravdu krásné bydlení na vesnici, máme tam krásné bydlení a také velikou zahradu, kterou jsem si vždycky přála. Vždycky jsem chtěla mít velikou zahradu, jenomže někdy se mi to ani bohužel nepodařilo. S jedním partnerem jsme tam vůbec nemohli být, protože jsme měli tak divné sousedy, že jim vadilo, když jsme třeba v létě někde grilovali. Proto jsme si řekli, že vlastně je také důležité, když máte dobré sousedy. Sousedy a jméno si nevyberete. Tohle je samozřejmě pravda. Proto si myslím, že lidé by měli v první řadě myslet, kde a jak chtějí bydlet a jestli jim záleží na dobrých vztazích se sousedy.