Pohodlí pro všechny


Všichni víme, že jsou někteří lidé, kteří potřebují naši pomoc. Třeba někteří lidé by se bez naší pomoci ani neobešli. A protože já jsem opravdu hodně citlivý člověk, který moc rád pomáhá ostatním, takže studium střední zdravotnické školy pro mě byla úplně jasná volba. Později, když jsem vychodila střední školu a udělala jsem si úspěšně maturitní vysvědčení, tak jsem šla pracovat do jednoho senior centra a potom už jsem také brigádně chodila k lidem domů, kde jsem jim pomáhala. Byla jsem něco jako osobní asistent. Věřte mi, že tato práce mě opravdu hodně naplňovala a bavila mě, ale místy byla opravdu hodně náročná.

Pohodlí je vždycky důležité.

Proto jsem také ocenila, když jsem mohla používat různé kompenzační pomůcky, jako například sedák na invalidní vozík, protože jsem měla v péči dvě paní, které byly upoutány už celoživotně na invalidní vozík, takže také jsme potřebovali samozřejmě jako my pečovatelé, tak pro své klienty sedáky na invalidní vozík. A uznávám, že sedák na invalidní vozík je velice praktický a také pohodlný a má také své výhody, co se týče hlavně zdravotního pohledu. Protože pokud třeba lidé mají hemeroidy anebo dlouho sedí, tak aby neměli otlaky anebo další nepříjemnosti, tak se užívá právě sedák na invalidní vozík.

Někteří lidé potřebují pomoc.

Invalidní vozík je velice kvalitní, pokud samozřejmě ho máte od lepší značky. Konstrukce vozíku musí být taková, aby dodržovala všechny standardy a pokud chcete pro svého klienta opravdu co největší pohodlí, tak samozřejmě sedák na invalidní vozík bude to první, co musíte koupit. A sedák se koupit opravdu v různém provedení. Některý sedák také může mít uprostřed díru, aby se klienti cítili pohodlně. Já sama jsem babičce také pořídila sedák na invalidní vozík, a to v krásné výrazné červené barvě, protože moje babička má ráda červenou barvu a sedák na invalidní vozík požadovala také v červené barvě.