Pro hezčí domov


Krásný domov si můžete udělat jednoduše i bez spousty peněz. Stačí se naučit vyrábět třeba květinové věnce či aranže. Je to jednodušší než si myslíte a zvládnete to, i když si nepřijdete příliš zruční. Nemusíte mít po celém domě či bytě desítky různorodých dekorací z obchodů, to opravdu nevypadá příliš dobře. Příliš mnoho různých dekorací nebude vypadat dobře nikde, ani u vás doma. Pro ucelený vzhled je lepší mít dekorací jen pár, a vybírat je tak, aby k sobě ladily. Toho můžete dosáhnout třeba používáním materiálů ve stejném odstínu nebo podobný styl dekorací. Vyberte si například květiny neo sušinu a z nich vykouzlíte spoustu krásných věcí. Díky návodům na internetu to zvládne hravě, i když jste to nikdy předtím nedělali.

růžová růže

Jedním z nejoblíbenějších komponentů jsou růže sušené, které se hodí k výrobě spousty věcí. Růže obsahují blahodárný olej, který se lisuje z čerstvých květů a používá se k výrobě kosmetiky, vonných olejů, svíček a podobně. Sušenou variantu můžete použít třeba k ozdobení svíček, dezertů, použít je jako přísadu do koupele, a samozřejmě z nich vyrábět některé dekorace. Jak na to? Záleží co si chcete vyrobit, ale základem je buď aranžovací hmota a nebo věnec. Tavnou pistolí či drátkem na ně můžete lepit cokoliv vás napadne. Nejčastěji jde o sušené plody, ořechy, větve nebo třeba mušle. Inspirujte se na internetu.

šeřík v košíku

Co ještě?
Soud vás výroba dekorací zaujala a chcete vyrobit ručně dělaný dárek pro někoho blízkého, můžete použít i květiny stabilizované, které patří mezi to nejlepší co můžete použít. Jde o kvalitní a barevně stabilní květiny, které se hodí třeba k výrobě stálých dekorací na zeď. U nás koupíte nejen několik druhů těchto květin, ale také mech. Pomocí těchto materiálů vykouzlíte dekorace, které vám i vašim blízkým vykouzlí úsměv na rtech. Zkuste to ještě teď a máte skvělý dárek na Vánoce.