Sveďte partnera


Co vám říká pojem spodní prádlo c-store.cz? Zní to jako obyčejná dvě slova, ale není tomu úplně tak. Spodní prádlo má totiž velký význam.. Už jste přemýšleli někdy nad tím, že i toto hraje ve vašem intimním životě obrovskou roli? Spodní prádlo je totiž takovým naším ženským trikem, jak svést muže do postele. Ženy si často kupují to nejkrásnější spodní prádlo, které uvidí. Je to z toho důvodu, aby muže vzrušily a on na ně takzvaně „vlítl“. Na první pohled to možná není mužům zřejmé, ale my ženy se chceme cítit milované. A už jenom to, že nám pochválíte naše nádherné spodní prádlo, nás hrozně moc potěší. Někdo si může říct, že spodní prádlo je takovým obyčejným lákadlem.

podprda

To byste se ale divili, co spodní prádlo dokáže s muži udělat za zázraky! Může je hrozně moc vzrušit a skončí to většinou nakonec romantikou v posteli. Já si třeba pravidelně kupuji krásné spodní prádlo. Někdy krajkové, někdy obyčejné kalhotky. Podle toho, jakou mám zrovna náladu. Samozřejmě že ve skříni mám i krásnější kousky spodního prádla – tanga a jiné krajkové vzrušující kalhotky. To se vždycky hodí, když máte doma muže, kterého vždycky toužíte svést. Ale pozor, ono to může být i naopak. I muž vás může krásně svést spodním prádlem, co má na sobě a vůbec to nemusí být žena, kdo jako první vyvine iniciativu. Intimita je obecně mezi partnera hodně důležitá.

sexy

A nemusí to hned znamenat sex. Můžou to být jenom dotyky, líbání, mazlení a krásné předehry… mnohem je toto mnohem lepší a intimnejší, krásnější a více to partnery navzájem sbližuje, než samotný sexuální styk. Pokud mezi sebou s partnerem nemáte ani malou intimitu, je něco špatně. Je potřeba se zamyslet nad tím, co může být problém a začít ho řešit. Jedině tak si zachráníte vztah. Komunikace je důležitá, vím o čem mluvím. Mluvím z vlastní zkušenosti.