Vyřešte svoje bydlení


Bydlení je v současné době nejdražší co kdy bylo. Najít cenově dostupné bydlení v osobním vlastnictví je takřka nemožné. I nejlevnější domy určené k rekonstrukci stojí miliony, a pozemků na kterých by se dala postavit novostavba už moc není. Spousta mladých lidí tak stojí před rozhodnutím, které jim ovlivní celý život. Naproti většina lidí nemůže koupit vlastní bydlení za hotové peníze, protože jim na to zkrátka nestačí příjmy. Jen hrstka lidí vydělává miliony, a běžní lidé musí jít do banky a vzít si hypotéku.

vila rezidence

Když už se někdo rozhoduje o vlastním bydlení, řeší zda si koupí byt nebo dům. Někomu vyhovuje byt a fakt že se o nic nemusí starat, ale část lidí to táhne do rodinného domu. Zejména kvůli dětem si lidé vybírají domy. Máte víc místa, víc soukromí a navíc i zahradu. Pokud máte vyřešené finance a teď řešíte zda si nechat dům postavit nebo si ho postavíte sami, podívejte se na náš web, kde najdete všechny naše typové projekty. Mžeme vám postavit kvalitní a moderní dům na klíč enerdomy.cz, který je vybavený moderními technologiemi. Díky nim ušetříte za provoz domu, což ocení každý kdo vydělává běžné sumy.

S námi se vyplatí stavět
Náš nejlevnější dům stojí 3 miliony korun včetně DPH, což je velice příznivá cena. Pokud máte pozemek, nic vám v cestě za vlastním domem nestojí v cestě. Nabízíme kvalitní dřevostavby i zděné domy, takže si můžete u každého projektu vybrat z čeho by měl být postavený.

rodinný dům

Stěhovat se můžete ještě letos, pokud se rozhodnete pro stavbu s námi. Dodržujeme termíny ve smlouvách a stavíme domy každému, kdo chce kvalitu za rozumnou cenu. I když stavíme domy na klíč, je možné si změnit barvu fasády nebo dát jiné dveře. Záleží nám na vaší skosenosti, takže se nebojte ozvat a určitě něco vymyslíme. Podívejte se na recenze a přesvědčte se, že jste našli tu nejlepší možnou firmu.