Nenechte se umořit zápachem z ucpaného odpadového potrubí

Lidský čich je velice důmyslný a velmi dobře dokážeme rozlišit, co nám voní, a co zapáchá. Je to zároveň jeden z nejméně probádaných tělesných smyslů a někteří odborníci vám potvrdí, že máme schopnost rozlišovat i velice jemné detaily v čichových podnětech, a že někteří lidé i podle vůně potu rozpoznají, zda je jejich partner vhodným „objektem“ pro zdravé potomky.

dřezová baterie v kuchyni

Jestliže darujete své přítelkyni svazek růží, jedním z prvních pohybů, které s nimi provede, bude přitažení rozkvétajících poupat k nosu a hluboký nádech. Vůně růží přináší neskutečný duchovní požitek a mnohdy pouhá květina dokáže našim drahým polovičkám přinášet větší radost, než dárkové předměty ve vyšších cenových relacích.

kuchyňský dřez

Ve zcela opačném modu se vyskytuje výrazný odér z demontovaného kuchyňského sifonu. Jestliže darujete přítelkyni sedm rudých růží ve chvíli, kdy se krátce poté zanese odpad kuchyňského dřezu, budete „odměněni“ svérázným způsobem – prosbou o jeho vyčištění.

Už jste někdy rozebírali sifon pod dřezem? Už se vám poštěstilo uvolnit těsnění obalené hnědým blátem, které neskutečně, ale opravdu neskutečně páchne? A stalo se vám, že se ze sifonu uvolnila větší vrstva bakteriálního slizu, a ta se vám rozplácla na nohu nebo přímo na kobereček pod vámi? Někteří muži se při pohledu na toto nechutné bahno zašklebí svéráznou grimasou a pokračují v čištění, ale jsou i tací, co se jim zvedne žaludek, a nedoběhnou ani na toaletu. Čištění odpadů v kuchyni nebo v koupelně je někdy opravdu za trest, a tak pokud se domníváte, že byste reagovali podobným způsobem, zvedněte raději telefon a přivolejte na pomoc instalatéra.

Ten navíc může zjistit, že odpadové potrubí je zanesené mnohem víc, než jste očekávali, a že problém může být až v kanalizaci. Vy se raději přesuňte do obýváku a užívejte si vůně růží, anebo vůně vaší partnerky, pokud vás vzrušuje, což bývá obvykle dobré znamení.