Veľký Meder jako místo pro perfektní dovolenou

Slovensko nabízí spoustu krásných míst, kam se můžete vypravit a podívat. Nebo tam dokonce rovnou strávit dovolenou, ať už letní, nebo zimní. Ze zajímavých a známých míst můžeme určitě zmínit Bratislavu, Vysoké Tatry nebo třeba Liptov. Slyšeli jste ale už o místě, které se jmenuje Veľký Meder? Toto městečko se nachází až na samotném jihu Slovenska. I kvůli svému umístění zde najdete především občany s maďarskou národností. Veľký Meder je obklopen krásnou přírodou a nabízí hodně využití pro děti i dospělé. Kromě toho, díky svému umístění je vhodný i na to, abyste si z něj udělali výlet do jiných koutů Slovenska.

balení

Nachází se jen 60 km od Bratislavy a jen zhruba 20 km od maďarských hranic. Ve Veľkém Mederu najdete široké možnosti ubytování. Najdete tu krásné apartmány i luxusnější hotely. Pokud se nechcete příliš starat o jídlo a chcete mít servis se vším všudy, můžete využít ubytování Veľký Meder s polopenzí. Hlavní pýchou Veľkého Mederu jsou místní termální lázně, které každý rok navštívit až desítky tisíc návštěvníků. Pyšní se totiž rozsáhlým komplexem bazénů, wellness a dalších možností pro aktivity, kterými se zabaví děti i dospělí. V letní sezóně můžete využít komplex venkovních bazénů, kde najdete plavecký bazén, tobogány, skluzavky i dětský bazén.

bazén

To samé najdete ve vnitřním https://www.euroskop.cz/8739/sekce/zakladni-informace-o-vnitrnim-trhu/ prostoru, kde najdete až osm bazénů. Většina z nich má vyhřívanou vodu, takže i v zimě v nich bude velmi příjemně. Kromě bazénů zde najdete i wellness služby, jako jsou nejrůznější sauny, například infračervená sauna, nebo klasická finská. Zkušený personál vám zde nabídne také masáže, zábaly a další služby. V samotném Veľkém Mederu dále najdete místa na procházky, turistiku, kavárny, restaurace, obchody, a i nějaké ty pamětihodnosti. Rozhodně je to místo, kde strávíte příjemnou dovolenou a budete se chtít vracet.