Proč je lepší party na zahradě než v interiéru

Plastové talíře a jednorázové kelímky – chtěli byste uspořádat party pro vaše ratolesti anebo pro vaše přátele a neradi byste přišli o váš inventář, zejména porcelánové talíře a skleničky z broušeného skla? Na zahradní party se perfektně hodí talíře, příbory a sklenice z plastu nebo z papíru a nikdo se nad tím nebude pozastavovat. Kdybyste totéž uspořádali v domě a vašim hostům byste nabídli plastový kelímek u luxusního konferenčního stolku, vypadalo by to naopak spíše podivně a podezřele, že chcete ušetřit za každou cenu.

party stan

Party stan – k zahradní party se báječně hodí stanová konstrukce z půjčovny party stanů, kam umístíte stoly s občerstvením, lavice nebo židle a můžete tu trávit čas v případě nepříznivého počasí. Pod stanem může být umístěné občerstvení i za slunečného počasí, kdy právě přímé slunce může značně negativně ovlivnit jakost zákusků, obložených chlebíčků, zeleninových salátů, čerstvého ovoce atd.

Chytejte déčko a dýchejte čerstvý vzduch – uvnitř v domě budete na oslavě kulatých narozenin nebo na svatební hostině sevřeni v obytném prostoru a možná, že si ani nikdo nevzpomene pravidelně větrat a zbavovat prostory vydýchaného oxidu uhličitého. Venku to máte jednodušší, tam větrat nemusíte a zároveň pochytáte ze sluníčka dostatek vitamínu D.

zahradní stan

Zábava – zatímco interiér je poněkud omezený, co se týče volného prostoru, venku na zahradě si zábavy užijete jaksepatří. Můžete tu provozovat stolní a líný tenis, badminton nebo malý fotbálek, můžete tu vrhat do terče šipky, házet si s míčem, házet létajícím diskem a jistě byste i sami objevili další zábavu do exteriéru.

Vlahá letní noc – líbí se vám romantika teplých letních nocí? Je to ideální prostředí pro zamilované páry a možná, že i to bylo důvodem navštěvovat již za socialismu letní kina. Romantiku si můžete dopřát i vy, uspořádáte-li party za příhodného počasí a v prostředí, které bude v noci intimně osvětlené a dostatečně tiché a poklidné.