Obaly podle gusta.


Jaký obal nebo kryt si na svůj mobilní telefon můžete dnes pořídit. Je hodně možností a určitě se v nějakém se zmíněných najdete a budete ho chtít vyzkoušet. První zmínkou jsou pracovní obaly, které opravdu chrání telefony a mají je hlavně lidé, kteří dělají na stavbách a v prašném prostřední. Obaly jsou lépe vyrobené a zpevněné, mají lepší izolační schopnosti a jsou tak pro telefony bezpečnější, i když spadnou na zen z prvního patra domu. Mohou se rozbít, ale kryty my měli telefon ochránit, ale výrobce vám to nezaručí. Proč, zkoušet dobrovolně házet telefon z prvního patra domu, jen proto, abyste dokázali, jestli má výrobce pravdu nebo ne a zničit si tak telefon.

obal na iphone 6

Tak to rozhodně ne. Je to jen pro případy, kdy by vám opravdu mohl spadnout, jako když ho mají dělníci na lešení v kapse a předkloní se a vypadne. I takové situace se stávají a to celkem běžně. Další možností jsou chlupaté obaly, kdy mále obal plyšový a je krásně hebký, ale na druhou stranu moc nepraktický. Volí ho hlavně děti, kteří si z telefonu udělají chlupatého kamaráda na hraní a pak slečny, které chtějí být zajímavé pro své okolí a ukázat, že jsou v něčem odlišné. Existují i obaly které mají nožiček a dělají tvar nějakého zvířátka, například kraba, který má z telefonu vyvedené klepeta. To je už trochu přestřel, ale i takový nadšenci se v dnešní době najdou.

obal na iphone 6

Pak je to něco pro normální lidi a to jsou klasické silikonové obaly na iPhone 6, které můžete mít různě barevné. Mohou na nich být dětské motivy, zvířecí, grafické nebo přírodní motivy. Můžete, na nich mít obrázek sladké koblihy s tekoucí marmeládou nebo krásný zátiší lesa s jeleny. To je už na každém, čemu dává přednost. Další variantou jsou pak obaly ve stylu pouzder, kdy schovají celý telefon s displejem. Je to možnost jak lépe chránit telefon, ale musíte si zvyknout na otevírání a zavírání. Tak která možnost vás nadchla?